Po raz pierwszy w historii Konkursu Piosenki Eurowizji na scenie wystąpi artysta nie biorący udziału w konkursie.

Justin Timberlake wykona najnowszy singiel “CAN’T STOP THE FEELING!” na sztokholmskiej scenie podczas finału tegorocznej edycji Eurowizji, 14 maja w sobotę o godz. 21:00!

To fantastyczna okazja i jesteśmy szczęśliwi I Bardzo podekscytowani tym, że Justin Timberlake wraz z zespołem zaśpiewa swój nowy utwór na naszej gali. Fakt, że współautorami piosenki są Szwedzi, Max Martin i Shellback, sprawia, że jest tym bardziej wyjątkowe wydarzenie.” – stwierdza Sven Stojanovic, producent tegorocznej gali Konkursu Piosenki Eurowizji.

CAN’T STOP THE FEELING!” to piosenka skomponowana specjalnie do najnowszej produkcji 3D DreamWorks Animations „Trolle”. Utwór od momentu premiery w ostatni piątek podbija listy przebojów na całym świecie, zdobywając #1 w serwisie iTunes w ponad 50 krajach, w tym Polsce! Singiel „CAN’T STOP THE FEELING!” jest już dostępny w serwisach cyfrowych TUTAJ!

 

***

Więcej informacji o Justinie Timberlake’u : Oficjalna strona | Facebook | Twitter

 

 

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)