Już jest klip charytatywnego utworu Tabb & Sound’N’Grace – „Sens”
Foto:mat. prasowe

Już jest klip charytatywnego utworu Tabb & Sound’N’Grace – „Sens”

Utwór spotkał się z dużym zainteresowaniem i z zaangażowaniem mediów m. in. Radia Zet, RMF MAXX, RMF FM i wielu innych.

Kochani oddajemy w Wasze ręce najnowszy singiel Tabba & Sound’n’Grace pt. SENS.
Jest to singiel, którego nie planowaliśmy, oficjalnie nowa piosenka miała pojawić się w styczniu 2017 roku. Jednak życie, jak to bywa, rządzi się swoimi prawami i napisało inny scenariusz. Do stworzenia nowego singla inspiracją stała się dziewczynka.

Kaja Czerwińska to urocza i uśmiechnięta 3-latka, która od 18 miesięcy dzielnie toczy walkę z nierównym przeciwnikiem – Neuroblastomą IV stopnia – nowotworem złośliwym układu nerwowego. Dokładnie w dniu swoich 2 urodzin, zamiast wymarzonych prezentów wraz z Rodzicami usłyszała diagnozę, która przekreśliła jej szansę na beztroskie dzieciństwo. Nikt nie miał pojęcia, czym jest ten potwór. Szybkie agresywne leczenie i ból przeplatający się z uśmiechem Kai. Kaja szła przez leczenie jak burza. Każdy przecierał oczy ze zdumienia patrząc, ile ma w sobie siły i chęci do życia.

Po 18 miesiącach trudnej walki Kaja zaczęła cieszyć się dziewczęcą urodą i żyć tak jak Jej rówieśnicy. Wraz z rodzicami i starszą siostrą zaczęli wracać do normalnego życia. Niestety czas normalności, który trwał tylko 3 miesiące został ponownie przerwany. Kilka dni temu podczas badań mających zakończyć leczenie podtrzymujące, rodzice Kai usłyszeli od lekarzy coś, czego nikt się nie spodziewał. Rak zaatakował ze zdwojoną siłą. Zajął malutkie kości, szpik i węzły chłonne. Kolejny ból, strach i złość. Kaja walkę zaczyna od początku. Niestety leczenie i koszty z nim związane są ogromne i bez wsparcia Dobrych Ludzi, są poza możliwościami rodziny.

To trudny sprawdzian dla rodziny Kai, zwłaszcza dla Jej rodziców, lecz najlepiej zdaje go sama Kaja. Wierzymy w to, że to tylko kolejna bitwa do której stanęła Kaja i… wojna będzie wygrana.

„Sens” jest dostępny również pod tymi linkami: 
Tidal http://listen.tidal.com/album/60793282
Wimp https://play.wimpmusic.com/album/60793282
Spotify https://open.spotify.com/track/4xUeTqJecWgkEkirne9xCn
Deezer http://www.deezer.com/album/13160542
Google Play https://play.google.com/store/music/album?id=Ba4gy6dlu4asoot3n3wcczg2xcq&tid=song-Tw2rmmlb6z6jfh2opxxu5xywivy
Muzodajnia https://muzodajnia.pl/album/3765153/sens-radio-edit
PlayTheMusic http://www.playthemusic.pl/mp3/album.html?albumId=175057&artistId=534054&t=Tabb+SoundnGrace%2BSens+%28Radio+Edit%29
Muzyka T-Mobile http://www.muzyka.t-mobile.pl/main/album.htm?albumId=474297
Empik.com http://www.empik.com/sens,p1124875026,ebooki-i-mp3-p

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: