Life Festival Oświęcim 2016

Formacja Queen + Adam Lambert oraz Elton John będą gwiazdami koncertów na stadionie MOSiR w Oświęcimiu w ramach 7. edycji Life Festival Oświęcim.

Queen + Adam Lambert – niedziela, 19 czerwca 2016 r.

Queen – legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak “Bohemian Rhapsody”, czy “We Are The Champions”. Adam Lambert –  młody, utalentowany, niezwykle charyzmatyczny wokalista. Efekt tego połączenia to ekscytujący muzyczny projekt Queen + Adam Lambert. W niedzielę, 19 czerwca, zagrają na finał 7. edycji Life Festival Oświęcim!

 

Tego koncertu po prostu nie można przegapić! Powód jest oczywisty – Queen to jeden z najważniejszych w historii rocka wciąż działających zespołów, pozycja obowiązkowa w koncertowym kalendarzu każdego fana muzyki. Kto bowiem nie zna utworów, jak “We Will Rock You” czy “Radio Ga Ga”? Na scenie stadionu MOSiR w Oświęcimiu zobaczymy współzałożycieli grupy – gitarzystę Briana Maya i perkusistę Rogera Taylora, w towarzystwie zjawiskowego wokalisty Adama Lamberta oraz wspaniałych muzyków: wieloletniego członka Queen Spike’a Edneya (klawisze), Neila Fairclougha (bas) i Rufusa Tigera Taylora (instrumenty perkusyjne).

BILETYBILETY 

Elton John – sobota, 18 czerwca 2016 r.

Po pięciu dekadach na scenie, ponad 4000 koncertach w przeszło 80 krajach, z prestiżowymi nagrodami i licznymi hitami na koncie jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych artystów w historii. Przeboje takie, jak Candle In The Wind”, „Sacrifice”, „Nikita” czy „Can You Feel The Love Tonight” to kanon muzyki popularnej.  

Koncert podczas LFO2016 będzie częścią trasy promującej najnowszy album artysty, „Wonderful Crazy Night”, którego premiera zaplanowana jest na luty. Eltonowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Nigel Olsson (perkusja), Davey Johnstone (gitara), Matt Bissonette (bas), John Mahon (instrumenty perkusyjne) i Kim Bullard (klawisze). 

Zapraszamy na wszystkie wydarzenia Life Festival Oświęcim.

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)