23 Styczeń, 2017

  • Instagram
K.A.S.A & Czadmakers koncert w Legnicy – RELACJA

K.A.S.A & Czadmakers koncert w Legnicy – RELACJA

Krzysztof K.A.S.A. Kasowski to ikona muzyki tanecznej końca lat 90’- tych, który z powodzeniem wciąż koncertuje, gromadząc publiczność na swoich występach. Artysta występował na scenie na lotnisku w Legnicy podczas Święta Miasta. K.A.S.A. zaprezentował doskonale wszystkim znane i również te mniej znane hity.

Podczas występu towarzyszyły mu tancerki i muzycy z zespołu Czad Makers. Mój imiennik jak zawsze był w formie i jak zawszena nie rozczarował, a nawet więcej- wielu widzów zapewne zaskoczył zabawną narracją oraz umiejętnością łączenia różnych egzotycznych stylów muzycznych.  Razem z Czad Makers grają doskonale, a przy tym jeszcze świetnie się bawią!

Artysta miał okazję zaprezentować swoją twórczość w Niemczech, USA, Kanadzie, Irlandii, a także dalekiej Australii pokazując, że jest wszechstronnym muzykiem i rewelacyjnym konferansjerem. 

Jego koncerty to dobra zabawa i szampański nastrój. Gorąco polecam!

Relacja i zdjęcia: Krzysztof Trefon

Kliknij na obrazek, aby wejść do galerii.
Kliknij na obrazek, aby wejść do galerii.
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.