KAPELUSZ PANI WRONY – PRAPREMIERA
Foto:mat. prasowe

KAPELUSZ PANI WRONY – PRAPREMIERA

23 kwietnia o godz. 17.00 w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu odbędzie się prapremiera spektaklu Kapelusz Pani Wrony w reż. Laury Słabińskiej. Na najbliższe przedstawienia popremierowe zapraszamy 24 kwietnia i 15 maja o godz. 12.30.

Plakat Kapelusz Pani Wrony

Tytułowa Pani Wrona jest największym symbolem pogoni za wyglądem. Na jednym z tradycyjnych spotkań pod dębem bohaterka się nie pojawia, bo skradziono jej kapelusz. Przyjaciele (Dzięcioł, Lisica i Wiewiórka) wpadają na pomysł, by poprosić o pomoc Detektywa Barnabę, a ten chętnie rozpoczyna poszukiwania. Uczestniczą w nich wszyscy mieszkańcy lasu. W końcu okazuje się, że kapelusz służy nowym mieszkańcom lasu (Pani Ptaszkowej z rodziną) za gniazdo. Pani Wrona, choć niechętnie, oddaje kapelusz w prezencie (bo co w takiej sytuacji ma zrobić?). Na następne spotkanie pod dębem przychodzi już w nowym kapeluszu…

Danuta Parlak Kapelusz Pani Wrony

reżyseria: Laura Słabińska
scenografia: Aneta Tulisz-Skórzyńska
muzyka: Marek Papaj

obsada:
Anna Jezierska, Bożena Oleszkiewicz, Aleksandra Paprocka-Paszczyk, Patrycja Rojecka,
Jakub Grzybek, Paweł Kuźma, Seweryn Mrożkiewicz

Grupa wiekowa: od 4 lat
Czas trwania spektaklu: 55 minut

Cena biletu:
normalny – 18 zł
ulgowy – 16 zł
premiera – 25 zł

REZERWACJA poniedziałek – piątek (w dni robocze) w godz. 900-1500 tel. 74 666 73 40.
KASA BILETOWA czynna godzinę przed spektaklem tel. 74 666 73 41.

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu oficjalna strona
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu na facebooku
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu na YouTube

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: