Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

Kaśka Sochacka z piosenką „Zachody”

Jazzboy Records przedstawia nową piosenkę Kaśki Sochackiej „Zachody”. Kaśka wspólnie z zespołem zagra premierowy koncert w Poznaniu podczas Enea Spring Break – w piątek (26.04) w klubie Dubliner.

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z południa Polski. Pisze teksty, komponuje dla siebie i innych muzyków. Brzmienia jakie tworzy to alternatywny pop z domieszkami folku i rocka. W 2017 roku przy współpracy z wytwórnią Jazzboy Records wydała singiel „Trochę tu pusto”.

Obecnie pracuje nad debiutancką płytą z Piotrem Madejem działającym pod pseudonimem „Patrick the Pan”. Premiera planowana jest w 2019 roku. Piosenka „Zachody” to przedsmak tego, co będzie można usłyszeć niebawem.

Podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break w Poznaniu, Kaśka wspólnie z zespołem zaprezentuje po raz pierwszy swój premierowy materiał. Koncert odbędzie się w piątek, 26 kwietnia o godzinie 23:15 w klubie Dubliner.

Kaśka Sochacka – Zachody

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: