Katowice: URSZULA – NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

MegaClub Events z przyjemnością zaprasza na dwa klubowe koncerty Urszuli! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej wystąpi 13 Marca w MegaClubie z okazji dwudziestolecia płyty „Biała Droga”.

Data: 2016-03-13 (Niedziela)
Miasto: Katowice
Miejsce: MegaClub
Adres: ul. Żelazna 15
Bilety:
w przedsprzedaży: 45 pln (stojące), 70 pln (balkon)
w dniu koncertu: 60 pln (stojące)
Dostępne od 27.01 w punktach
Empik, Saturn, MediaMarkt, MediaExpert oraz wszystkie punkty sprzedaży Ticketpro Polska
pełna lista punktów sprzedaży:
http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html
Sprzedaż internetowa:
https://shop.ticketpro.pl/pl/external/link?vi=136&af=222107
19.00 – otwarcie klubu
20.00 – rozpoczęcie koncertu
MegaClub Events z przyjemnością zaprasza na dwa klubowe koncerty Urszuli! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej wystąpi 13 Marca w MegaClubie z okazji dwudziestolecia płyty „Biała Droga”.
Będą to pierwsze klubowe koncerty Urszuli od niemal dwudziestu lat! Z tej okazji publiczność może spodziewać się wyjątkowych występów – w Poznaniu i Gdańsku nie zabraknie największych przebojów Urszuli, ale także materiału z płyty „Biała Droga”, która miała swoją premierę dokładnie dwadzieścia lat temu. W marcu tego roku ukaże się reedycja tej płyty z wyjątkowymi dodatkami DVD oraz dwoma utworami, które nie weszły pierwotnie na album. Urszula z całą pewnością zagra jeden z nich na koncertach.
Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Malinowy król” czy „Konik na biegunach”. Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. „Biała Droga” ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single „Na sen” i „Niebo dla Ciebie” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki, a w ubiegłym roku z okazji rocznicy nagrania tego materiału artystka wystąpiła na Przystanku Woodstock ze specjalnym koncertem. Dwudziestolecie „Białej Drogi” stało się też pretekstem do organizacji koncertów klubowych.
Zapraszamy!
Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: