KEATON HENSON prezentuje „The Pugilist”
Foto:mat. prasowe

KEATON HENSON prezentuje „The Pugilist”

KEATON HENSON prezentuje „The Pugilist”

„The Pugilist” to kolejny utwór zwiastujący trzeci studyjny album Keatona Hensona zatytułowany „Kindly Now”. Płyta ukaże się 16 września nakładem wytwórni Play It Again Sam. Kompozycji można posłuchać pod tym adresem:

Keaton Henson image001Tak Keaton opowiada o „The Pugilist”: To utwór opowiadający o relacji pomiędzy muzykiem a odbiorcami jego twórczości. Często zastanawiam się, co sprawia, że działam tak kompulsywnie. Kiedy próbuję to wyjaśnić (nawet samemu sobie), zawsze przywołuje to obraz wariata kołyszącego się na melodię „Don’t Forget Me”.

„Kindly Now” jest bez wątpienia najbardziej emocjonalnym dziełem muzyka. Henson dokonuje analizy swoich byłych miłości, zastanawia się jaka jest rola artysty oraz bierze odpowiedzialność za własne błędy. Nowy album to kontynuacja niezwykłej podróży, która dla Hansona rozpoczęła się w 2012 r. z wydaniem debiutu „Dear…”. Krążek zwrócił uwagę krytyków muzycznych mimo, że nie był promowany w konwencjonalny sposób (artysta zrezygnował z występów na żywo). Z drugą płytą „Birthdays” Keaton zagrał wiele kameralnych koncertów dla fanów, występował w kinach, muzeach oraz kościołach na całym świecie. Podczas tworzenia materiału na „Kindly Now” artysta uczył się aranżacji muzycznej oraz wydał kolekcję utworów „Romantic Works”.

Tracklista:
1. March
2. Alright
3. The Pugilist
4. NW Overture
5. No Witnesses
6. Good Lust
7. Comfortable Love
8. Old Lovers in Dressing Rooms
9. Polyhymnia
10. Gabe
11. Holy Lover
12. How could I have known

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: