22 Styczeń, 2017

 • Instagram
KINGS OF LEON zaprezentowali nowy singiel polskiej publiczności! Posłuchaj „Waste a Moment”

KINGS OF LEON zaprezentowali nowy singiel polskiej publiczności! Posłuchaj „Waste a Moment”

POSŁUCHAJ ICH NOWEGO SINGLA

„WASTE A MOMENT”

PREMIERA PŁYTY WALLS – 14 PAŹDZIERNIKA

 

 

Kings Of Leon z pewnością kochają polską publiczność, bo to właśnie oni jako pierwsi usłyszeli ich nowy singiel „Waste a Moment”. Zespół zagrał premierowo swój nowy utwór podczas koncertu w Tauron Arenie w Krakowie. Piosenka jest już dostępna we wszystkich serwisach muzycznych.

„Waste a Moment” jest pierwszą ujawnioną piosenką z nowego albumu KOL „WALLS”, którego premiera 14 października. Właśnie wystartowała przedsprzedaż albumu – kliknij TUTAJ, żeby zamówić. Okładka płyty jest unikatowym dziełem sztuki, na którym członkowie zespołu przedstawieni są za pomocą woskowych lalek. Zobacz jak powstawała okładka – kliknij TUTAJ.

Za pomocą słów piosenek, Kings Of Leon poruszają na „WALLS” swoje bardzo osobiste historie. Entertainment Weekly nazwał ten album „ich najśmielszym nagraniem do tej pory”.

 

WALLS – Tracklista

 1. Waste A Moment
 2. Reverend
 3. Around The World
 4. Find Me
 5. Over
 6. Muchacho
 7. Conversation Piece
 8. Eyes On You
 9. Wild
 10. WALLS

 

Więcej o Kings Of Leon znajdziesz na www.kingsofleon.com

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.