Kombii gwiazdą Dni Świebodzic 2016!
Foto:www.swiebodzice.pl

Kombii gwiazdą Dni Świebodzic 2016!

Burmistrz Miasta Świebodzice zaprasza na Dni Świebodzic 2016.

Tegoroczne święto naszego miasta (odbędzie się w weekend 11-12 czerwca) zapowiada się interesująco i różnorodnie. Gwiazdą imprezy będzie oczywiście zespół Kombii, obchodzący w tym roku 40-lecie istnienia. Ze sceny na pewno popłynie brzmienie największych przebojów grupy; „Pokolenie”, „Nasze randez-vous” i wielu innych, których nie sposób zliczyć. Muzyki nie zabraknie też w sobotę – wtedy królować będzie disco-polo. Zaprezentują się przed Państwem aż czterej wykonawcy, więc będzie to prawdziwy festiwal tego gatunku. Wykonawcom kojarzonym przez młodszych słuchaczy towarzyszyć będzie prawdziwa legenda disco-polo, zespół Voyager, który w swoim repertuarze ma przebój sprzed lat „Polskie dziewczyny”.

Poza koncertami przygotowaliśmy dla Państwa również projekcję meczu EURO 2016 pomiędzy reprezentacjami Polski i Irlandii Północnej oraz wiele innych atrakcji towarzyszących.

Przyjdźcie, zostańcie z nami i bawcie się świetnie. Zapraszamy.
Szczegóły na plakacie.

dni świebodzic

 

Źródło: Miasto Świebodzice (facebook), Portal Miejski Świebodzice

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: