Ultimate magazine theme for WordPress.

KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz GRZEGORZA KACZMARKA „PUPIL WRACA DO GRY”2 min read

0

11 kwietnia 2018 r. od godz. 17.30 serdecznie zapraszamy do Starochorzowskiego Domu Kultury oddziału Chorzowskiego Centrum Kultury na KONCERT CHARYTATYWNY, z którego cały dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację podopiecznego Fundacji Splotu Ramiennego „OTWARTE RAMIONA”, a jednocześnie mieszkańca Chorzowa Grzegorza Kaczmarka.

Grzegorz mąż i ojciec dwójki synów w wieku 3 i 8 lat w 2016 roku przeszedł ciężki udar w skutek czego został osobową niepełnosprawną w stopniu znacznym. Jego dalsza diagnostyka na oddziale chorób krwi w szpitalu w Krakowie wykazała iż ma on chorobę krwi, która objawia się tworzeniem się skrzepów i zatorów, oraz zaburzeniami przemian lipidów, zwana trombofilią. Podczas przeprowadzanych badań lekarze ze szpitala wykryli, że w przeszłości Grzegorz miał zator w nerkach skutkiem czego jest ich niewydolność, jedna nerka nie pracuje w ogóle a druga tylko w 2/3, c w niedalekiej przyszłości może skutkować uczęszczaniem Grzegorza na dializy.

2016 rok to początek walki Grzegorza o powrót do zdrowia, niestety rok 2017 nie był zbyt łaskawy dla niego i jego rodziny w lipcu Grzegorz przeszedł drugi udar, który zaatakował tym razem ośrodek odpowiedzialny za pamięć i orientację. W listopadzie został przyjęty na oddział kardiologiczny z ostrą niewydolnością, która kwalifikowała go na operację bajpasów, niestety choroby jakie wykazał wywiad lekarski zdyskwalifikowały go z przeprowadzenie operacji i podczas zabiegu zostały mu tylko udrożnione żyły i założono stendy.

Diagnoza lekarska – choroba serca i naczyń krwionośnych w przebiegu miażdżycy, niewydolność, niedokrwienie i uszkodzenie serca dużego stopnia, choroba nadciśnieniowa z zajęciem serca.

Rok 2017 Grzegorz spędził większość czasu w szpitalach i na rehabilitacjach, które dają mu szansę na powrót do sprawności fizycznej, ale przede wszystkim pozwalają na dalsze ŻYCIE…

Jednakże każda godzina rehabilitacji jak i każde turnusy rehabilitacyjne oraz wszelakie lekarstwa to ogromne koszty, które musi ponieść rodzina Grzegorza walcząc o jego zdrowie i sprawność fizyczną. Dlatego też zachęcamy i ZAPRASZAMY NA KONCERT CHARYTATYWNY, z którego cały dochód przekażemy rodzinie na dalszą rehabilitację, podczas koncertu przeprowadzone będą również licytacje i aukcje rzeczy przekazanych na ten cel.

W nasz koncert co najważniejsze włączyli się artyści, którzy zgodzili się wystąpić dla Grzegorza i na jego cel którym jest dalsza rehabilitacja, poniżej przedstawiamy Państwu wszystkich, którzy zgodzili się wystąpić podczas koncertu:

Damian Holecki, Heniek Czich lider zespołu Universe, Magdalena Pal, Izabela Fojcik, zespół De Silvers, Darek Nowicki, zespół Arkadia Band , Krzysztof Procek, Bogusława Piechura, Karolina i Adam Krawczyk, Sylwester Targosz-Szalonek

Prowadzenie całości koncertu – Andrzej Potępa i Krzysztof Wierzchowski

 

BILETY CEGIEŁKI W CENIE 20 ZŁ

do nabycia w sekretariacie Starochorzowskiego Domu Kultury przy ul. Sie