Koncert duetu PerDuo Vnc w krakowskim ArtCafe Barakah – 20.05.17

ArtCafe Barakah

Kraków

PerDuo Vnc  /koncert/

PerDuo Vnc to improwizujący duet smyczkowy, którego celem jest pokazanie, że muzyka rozrywkowa potrafi obejść się bez gitar, klawiszy i perkusji.

Grają muzykę inspirowaną jazzem, bluesem, rockiem, muzyką klasyczną, także współczesną, zdarza im się też korzystać z elementów zaczerpniętych z audio-artu i performance’ u. Nie korzystają z elektroniki, możliwości brzmieniowe swoich instrumentów poszerzają poprzez użycie preparacji (dodatkowych elementów zakładanych na struny i pudła rezonansowe) oraz nietypowych technik wydobycia dźwięku.

Występowali w wielu miastach Polski. Do swoich większych osiągnięć zaliczają nagrodę specjalną na BlueSpod Festival 2014, uczestnictwo w finałach X Rybnik Blues Festival i VI Kiepurafest, występy na dwóch edycjach świnoujskiej FAMY oraz współpracę z flecistą Leszkiem „Hefi” Wiśniowskim.

SKŁAD ZESPOŁU: Jakub Bańdur (skrzypce), Jakub Gucik (wiolonczela)

LINKI:

https://www.facebook.com/PerDuoVnc/

https://www.youtube.com/user/PerDuoVnc

http://perduovnc.vxm.pl/

https://www.facebook.com/events/1689225448050487/

DATA: 20 V [sobota]   START: 21:00

BILETY: 10 zł
✘ Zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28 / przelewem – http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety-i-wynajem/ / przed koncertem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)
✘ Rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47 / w barze

X