Koncert Królowie Życia – KOMBII, O.N.A – 40 lecie pracy twórczej Skawińskiego i Tkaczyka w Poznaniu
Photo Credit To Krzysztof Trefon

Koncert Królowie Życia – KOMBII, O.N.A – 40 lecie pracy twórczej Skawińskiego i Tkaczyka w Poznaniu

Koncert Królowie Życia – KOMBII, O.N.A – 40 lecie pracy twórczej Skawińskiego i Tkaczyka w Poznaniu

kombii-goscie-torwar-warszawa-3433

KRÓLOWIE ŻYCIA. JUBILEUSZ 40-LECIA DUETU SKAWIŃSKI & TKACZYK – czyli efekty czterech dekad współpracy kultowego duetu, wielokrotnie nagradzanego, a ostatnio uhonorowanego statuetką SuperJedynki dla najlepszego zespołu na festiwalu w Opolu.

GRZEGORZ SKAWIŃSKI – wybitny gitarzysta, wokalista i kompozytor, ale przede wszystkim niezwykle charyzmatyczna postać polskiej sceny muzycznej. Współtwórca wielu hitów oraz płyt takich artystów, jak IRA, Golden Life, Vader, Acid Drinkers, Liroy czy Robert Janson.

WALDEMAR TKACZYK – profesjonalny basista, kompozytor i autor tekstów wielu ponadczasowych przebojów.

Muzyka duetu Skawiński & Tkaczyk rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A., Skawalker. KRÓLOWIE ŻYCIA i ich twórczość to gwarancja wyśmienitej rozrywki oraz prawdziwych emocji zaklętych w pięknych melodiach i tekstach.

Podczas najbliższego koncertu w Poznaniu, nie zabraknie niespodzianek, a gościem specjalnym będzie Ruda z Red Lips.”. Ruda wraz z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem, wykona doskonale znane publiczności hity z repertuaru zespołu O.N.A..

Tegoroczna trasa koncertowa łączy wielkie nazwiska i… pokolenia artystów. Do tej pory gośćmi specjalnymi byli: Agnieszka Chylińska, Margaret, Ruda z Red Lips, Doda, Małgorzata Ostrowska, Jan Borysewicz. Skawiński & Tkaczyk, współtwórcy i kreatorzy debiutu muzycznego Agnieszki Chylińskiej, zapraszają do udziału w tournée także młode talenty wyłonione z największych polskich talent show.

Bilety do nabycia :

https://ticketlive.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/127762/ref/b24_ticketlive/lang

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Related posts