Koncert Marian Kucharski Trio w ArtCafe Barakah
Foto:mat. prasowe

Koncert Marian Kucharski Trio w ArtCafe Barakah

ArtCafe Barakah Marian Kucharski Trio /koncert/

artcafe-barakah-koncert-marian-kucharski-trio__grafika

To nowo-powstałe trio zainicjowane przez Mariana Kucharskiego, w którym kontynuuje się i rozszerza repertuar jego poprzedniego duetu, poszukując cały czas nowego, własnego brzmienia.

Marian Kucharski występował w wielu formacjach muzycznych, ostatnio głownie w duecie z wiolonczelistą Szymonem Kolorzem, jako gitarzysta/wokalista. W takiej roli zawita i u nas.
Franciszek Kucharski, jak łatwo zauważyć, brat Mariana od lat uskutecznia tę samą, muzyczną pasję, zagra jako druga gitara i poprowadzi linię basu. Paweł Świder, sam o sobie napisał: „ten od rytmu, młody samuraj naciągu”, podstawą jego sekcji rytmicznej w tym występie będzie cajon i werbel. Sama muzyka jest dość trudna do zdefiniowania. Dotyka wielu gatunków, głownie rocka, muzyki alternatywnej, popu i jazzu, a wszystko to w przejrzystym, akustycznym brzmieniu.

LINKI:

SKŁAD ZESPOŁU: Marian Kucharski [gitara, wokal], Franciszek Kucharski [gitara, basl], Paweł Świder [cajon, werbel]

DATA: 10 IX [sobota] START: 21:00

BILETY: pay what you want
✘ Zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28, przelewem – http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety-i-wynajem/, przed koncertem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)
✘ Rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47 / w barze

***

POZOSTAŁE WYDARZENIA W TYM TYGODNIU W BARAKAH:

–> 6, wtorek 19:30 Akademia Filmowa Barakah – Generacja X, czyli Młodzi, gniewni i apatyczni /pokaz filmowy + prelekcja/
–> 7, środa 20:00 Folk Session – jam z przytupem
–> 8, czwartek 21:00 It’s July Already (10 zł)
–> 9, piątek 21:00 Chochla Literacka – Pewnego razu w Anatolii, czyli noc z literaturą turecką
–> 10, sobota 19:00 „Jednoręki ze Spokane”
–> 10, sobota 21:00 Marian Kucharski Trio (pay what you want)
–> 11, niedziela 19:00 „Jednoręki ze Spokane”

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: