Koncert Specjalny w klubie A’propos! Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski Quartet

Koncert Specjalny w klubie A’propos! Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski Quartet

OSIECKA (1936-2016)

Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski Quartet /Koncert Specjalny/

7 października o godz. 20:00 klub A’propos zaprasza na Koncert Specjalny z okazji 80 rocznicy urodzin Agnieszki Osieckiej. W roli głównej Natalia Lubrano, której towarzyszyć będzie Krzysztof Żesławski Quartet.

WIĘCEJ O PROJEKCIE I MUZYKACH:

osiecka-jazzowoOSIECKA-JAZZOWO to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego (Tax Free i Wolna Grupa Bukowina), który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO. Krzysztof Żesławski jest od wielu lat kierownikiem muzycznym Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu.

Natalia ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem i zespołem Miloopa. W 2012 r . ukazała się solowa jej płyta pt. R.E.S.P.E.C.T. Natalia Lubrano jest laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności. W 2014 r. wzięła udział w V edycji The Voice of Poland, w drużynie Tomsona i Barona, gdzie dotarła do progu półfinału.

Jesienią tego roku ukaże się płyta zespołu poświęcona twórczości Agnieszki Osieckiej i odbędzie się trasa koncertowa promująca to wydawnictwo.

W skład zespołu Krzysztof Żesławski QUARTET & Natalia Lubrano wchodzą : Natalia Lubrano – śpiew; Krzysztof Żesławski – gitary; Łukasz Perek – fortepian; Wojtek Bergander – kontrabas; Jarosław Korzonek – perkusja.

Posłuchaj „Bossanovy do poduszki”: https://www.youtube.com/watch?v=CihPVanH6Ro

Bilety: 30 zł do 30.09, 35 zł od 1.10 do 6.10, 45 zł w dniu koncertu

A’propos Club

ul. Wieniawskiego 82

58-309 Wałbrzych

www.aproposclub.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: