OSIECKA (1936-2016)

Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski Quartet /Koncert Specjalny/

7 października o godz. 20:00 klub A’propos zaprasza na Koncert Specjalny z okazji 80 rocznicy urodzin Agnieszki Osieckiej. W roli głównej Natalia Lubrano, której towarzyszyć będzie Krzysztof Żesławski Quartet.

WIĘCEJ O PROJEKCIE I MUZYKACH:

osiecka-jazzowoOSIECKA-JAZZOWO to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego (Tax Free i Wolna Grupa Bukowina), który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO. Krzysztof Żesławski jest od wielu lat kierownikiem muzycznym Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu.

Natalia ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem i zespołem Miloopa. W 2012 r . ukazała się solowa jej płyta pt. R.E.S.P.E.C.T. Natalia Lubrano jest laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności. W 2014 r. wzięła udział w V edycji The Voice of Poland, w drużynie Tomsona i Barona, gdzie dotarła do progu półfinału.

Jesienią tego roku ukaże się płyta zespołu poświęcona twórczości Agnieszki Osieckiej i odbędzie się trasa koncertowa promująca to wydawnictwo.

W skład zespołu Krzysztof Żesławski QUARTET & Natalia Lubrano wchodzą : Natalia Lubrano – śpiew; Krzysztof Żesławski – gitary; Łukasz Perek – fortepian; Wojtek Bergander – kontrabas; Jarosław Korzonek – perkusja.

Posłuchaj „Bossanovy do poduszki”: https://www.youtube.com/watch?v=CihPVanH6Ro

Bilety: 30 zł do 30.09, 35 zł od 1.10 do 6.10, 45 zł w dniu koncertu

A’propos Club

ul. Wieniawskiego 82

58-309 Wałbrzych

www.aproposclub.pl

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.