Kontrowersyjny teledysk Agaty Dziarmy Dziarmagowskiej

Kontrowersyjny teledysk Agaty Dziarmy Dziarmagowskiej

Agata Dziarma Dziarmagowska wraca z nowym numerem i bardzo mocnym teledyskiem. Na oficjalnym kanale youtube artystki usłyszeć można singiel zatytułowany ‚KAWAII’, do którego powstał kontrowersyjny klip zrealizowany przez Michała Pańszczyka.

Utwór ‚KAWAII’ został napisany podczas mojego pobytu w Tokio. Zainspirowana ‚cukierkowością’ japońskiej popkultury stworzyłam piosenkę, której tytuł jest synonimem słowa ‚cute’ (pochodzącego z angielskiego i znaczącego ‚słodki’). Kawałek ukazuje przede wszystkim to, jak czasy w których obecnie żyjemy silnie otoczone są błyskotkami i lansem a to, że coś co wydaje się cudowne może mieć swoje ciemne strony. ‚KAWAII’ to najważniejszy utwór ze wszystkich które do tej pory nagrałam. Najważniejszy dlatego, że to pierwszy tekst napisany w całości przeze mnie i oczywiście dlatego, że jako fanka EDM mogę nieskromnie uznać ten drop za ‚sztos’ (dzięki MaroMusic!)
mówi o nowym singlu Dziarma.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Miłośnik teatru oraz kina. W wolnych chwilach prowadzi grupę teatralną.
Zajmuje się również pisaniem scenariuszy. Z wielkim dystansem do samego siebie idzie przez świat. Jego motto „Każde problemy da się rozwiązać. A jak nie, to one po prostu nie są nasze”

Ostatnio dodane:

X