Krzysztof Krawczyk w najpiękniejszych duetach z największymi artystami na nowym albumie. Premiera już 4 listopada!

image002W swojej trwającej już ponad 50 lat karierze, Krzysztof Krawczyk stworzył wiele wspaniałych muzycznych kreacji, zarówno w pojedynkę jak i w towarzystwie innych wykonawców. W tym roku artysta obchodził swoje 70-te urodziny. Z tej wyjątkowej okazji na rynku pojawi się album zatytułowany „Duety”. Premiera już 4 listopada!

ZAMÓW ALBUM W PRZEDSPRZEDAŻY: http://smarturl.it/KrawczykDuety

Na to wydawnictwo trafi aż dwanaście niezwykłych duetów. Trzy premierowe utwory zaśpiewane wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej: Katarzyną Nosowską, Anią Dąbrowską i Maciejem Maleńczukiem, zostały napisane przez tych artystów specjalnie dla Krzysztofa Krawczyka. Na płycie znajdą się również nigdy nie publikowane piosenki: „Noc nie przyszła pod mój dach” z Urszulą oraz „Mam dla siebie miasto” z Wojciechem Kordą. Na „Duetach” nie zabraknie również znanych przebojów takich jak: „Trudno tak” z Edytą Bartosiewicz, „Lekarze dusz” z Muńkiem Staszczykiem, czy „Przytul mnie życie” z Andrzejem Piasecznym. Ta płyta to wyjątkowa pozycja dla fanów Krzysztofa Krawczyka, ale nie tylko. Jest to wyjątkowy album z plejadą największych polskich artystów. Takie kompilacje udają się jedynie największym!

Tracklista:

Krzysztof Krawczyk & …

 1. Katarzyna Nosowska / Bezsenni
 2. Maciej Maleńczuk / Każdy dziad
 3. Ania Dąbrowska / On ciągle walczył
 4. Andrzej Piaseczny / Przytul mnie życie
 5. Edyta Bartosiewicz / Trudno tak (razem być nam ze sobą)
 6. Muniek Staszczyk / Lekarze dusz
 7. Ras Luta / Pół wieku człowieku
 8. Wojciech Korda / Mam dla siebie miasto
 9. Norbi / Piękny dzień
 10. Daniel Olbrychski / Z kobietami to różnie bywało

Bonus:

 1. Urszula / Noc nie przyszła pod mój dach
 2. Eleni / Witamy Ciebie gwiazdko na niebie

 

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.