Krzysztofa Zalewskiego znamy z trochę innych gatunków muzycznych, tym razem pokusił się o połączenie , które każdy fan house powinien znać.

Żywy Gig” to projekt z Czwórki  Polskiego Radia, która łączy artystów z różnych muzycznych światów, ukazująca że muzyka łączy również gatunkowo i nie można się zamykać na inne style.

„You” to nowy kawałek Czwórki, będący wynikiem nieszablonowej współpracy artystów.

Catz’n Dogz to szczeciński duet producentów i didżejów, w którego skład wchodzą: Grzegorz Demiańczuk (znany także jako Greg) oraz Wojciech Tarańczuk (znany jako Voitek). Ich muzyka opiera się głównie na house’owych brzmieniach.

Krzysztof Zalewski jest wokalistą, autorem tekstów i multiinstrumentalistą, grający przede wszystkim rock.

Trójka wyjątkowych muzyków nawiązała współpracę w ramach projektu „Żywy Gig w Czwórce” i udowodniła, że eksperymenty muzyczne potrafią zaskakiwać.

„You” ukazuje hipnotyzującą siłę głosu Krzysztofa Zalewskiego, który kojarzony jest głównie z muzyką rockową. Utwór to połączenie dynamicznej elektroniki z delikatnymi instrumentalnymi wstawkami. Świeżość i lekkość dźwięków czynią jego brzmienie bardzo interesującym.

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)