Tegoroczne koncertowanie w A`propos zaczynamy 15 stycznia o g. 20.00. W ramach cyklu KULTOWE GRANIE W A`PROPOS zagra APTEKA!!!

APTEKA powstała w połowie lat osiemdziesiątych w Trójmieście. Od początku w zespole gra Jędrzej „Kodym” Kodymowski. Inni muzycy – z wielu przyczyn – przychodzą i odchodzą.

APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.

APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość – o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.

Jędrzej „Kodym” Kodymowski: „Zespół grupa, środowisko związane z nazwą „Apteka” to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema (…)”.

15 stycznia APTEKA w A`propos!!!

Fanpage: https://www.facebook.com/aptekaband

Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)