L.U.C REFlekcje feat. Krystyna Prońko, Halina Frąckowiak – Męskie Granie Wrocław

L.U.C REFlekcje feat. Krystyna Prońko, Halina Frąckowiak – Męskie Granie Wrocław

L.U.C.’a muzykę poznałem podczas zeszłorocznego męskiego grania, gdy występował razem z Ilusion na jednej scenie. Pomimo, że nie mam zdjęć z tego występu, bo fotoreporterzy musieli opuścić fosę, to tradycyjnie udałem się wśród publiczność i słuchałem dalej koncertu.

Występ zrobił na mnie spore wrażenie. Artysta, którego twórczość wpisuje się w różne style muzyczne, tj. nu jazz, trip-hop, hip-hop elektronikę i muzykę filmową, jest także świetnym tekściarzem, a także reżyserem klipów. Ciekawostką jest także to, że nagrał już około 10 albumów w tym, jeśli się nie mylę 5 jest konceptualnych (jedną z pierwszych w Polsce płyt nagranych wyłącznie za pomocą głosu).

Słuchacze uwielbiają go za charyzmę i niezwykle ciekawe koncerty, często innowacyjne.

Moje uznanie  zyskał, gdy razem z Karoliną Czarnecką nagrał utwór „Stolica” (zobacz TUTAJ) do jej debiutanckiego krążka.

L.U.C. na scenie Męskiego Grania wystąpił razem z Haliną Frąckowiak oraz Krystyną Prońko.

Po prostu talent ! Polecam!

Relacja i zdjęcia: Krzysztof Trefon

kliknij aby zobaczyć zdjęcia
kliknij aby zobaczyć zdjęcia
Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnio dodane: