ŁĄKI ŁAN w Filharmonii Szczecińskiej na Dzień Dziecka!

Dzień dziecka to święto wszystkich, którzy patrzą na świat trochę inaczej. 1 czerwca zapraszamy wszystkich młodych duchem na wielkie święto – koncert zespołu ŁĄKI ŁAN w Foyer Filharmonii w Szczecinie! Impreza rozpocznie się o 20.30. Bilety w cenie 30 i 20 zł można kupić w kasie i na filharmonia.szczecin.pl od 5 maja.

ŁĄKI ŁAN słynie z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem.

ŁĄKI ŁAN w Dzień Dziecka (1 czerwca) zagra w Filharmonii w Szczecinie dwa razy. Koncert o godzinie 18:00 cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że zorganizowaliśmy dodatkowy występ muzyków o 20.30.

X