Lata Finał! Kopalnia Kolorów II edycja 28 sierpnia!
Foto:wydarzenie facebook

Lata Finał! Kopalnia Kolorów II edycja 28 sierpnia!

Pamiętacie ubiegłoroczną, kolorową eksplozję radości w Starej Kopalni? Po raz pierwszy Wałbrzych powitał w ten sposób koniec wakacji. Było gorąco, energetycznie, kolorowo i muzycznie!

W tym roku będzie jeszcze więcej – więcej kolorów, więcej muzyki, więcej radości. Czy to możliwe? Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! Dlatego zapraszamy Was na niesamowite wydarzenie: Lata Finał czyli II edycja Kopalni Kolorów. Imprezowe apetyty z pewnością zaostrzył koncert Łąki Łan na inaugurację wakacji, a ich zakończenie uczcimy wspólnie eksplozją kolorów przy której – jesteśmy pewni – nawet ubiegłoroczne szaleństwo zblednie 🙂

Zapraszamy Was już teraz! 28 sierpnia, Stara Kopalnia, Lata Finał czyli II edycja Kopalni Kolorów!
Współorganizatorem wydarzenia jest Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Wstęp wolny.

UWAGA: Na wydarzeniu obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia oraz używania kolorowych proszków nie zakupionych u Organizatora.

Źródło: Wydarzenie na facebooku

kopalnia kolorów

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: