Lata Start na Starej Kopalni

Lata Start na Starej Kopalni

24 czerwca w Starej Kopalni pojawią się Poń Kolny, Bonk, Mega Motyl, Paprodziad, Zając Cokictokloc oraz Jeżus Marian czyli legendarny zespół „Łąki Łan”, by dać koncert, jakiego Aglomeracja Wałbrzyska jeszcze nie widziała!

lata start

Zapraszamy wszystkich z bliska i daleka, wstęp wolny do wyczerpania miejsc na naszym placu eventowym, który – jesteśmy pewni – wypełni się po brzegi. Każdy koncert „Łąki Łan” to wyjątkowe, energetyczne widowisko porywające całą, bez wyjątku, publiczność. Zapewniamy pogodę i niezapomnianą zabawę, a Wy rezerwujcie 24 czerwca dla Starej Kopalni.

Ale Lata Start to nie tylko koncert naszych gwiazd. To także supporty muzyczne, inauguracja plaży, pokazy taneczne i wiele innych atrakcji, które dla Was przygotujemy, a o których będziemy tutaj sukcesywnie informowali w kolejnych tygodniach. Zapewniamy, że po takim starcie lata nie będziecie chcieli opuszczać Wałbrzycha na wakacje.

Więcej info na stronie wydarzenia na facebooku
Oficjalna strona Starej Kopalni
Stara Kopalnia na facebooku

Źródło: wydarzenie facebook

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: