Ultimate magazine theme for WordPress.

LAURA VEIRS powraca z dziesiątym wydawnictwem!

Laura Veirs portrait for her 2018 album "The Lookout". Photo by Jason Quigley.
0

LAURA VEIRS
POWRACA Z DZIESIĄTYM WYDAWNICTWEM

13 kwietnia ukaże się najnowszy album Laury Veirs „The Lookout”. Będzie to dziesiąty solowy projekt w dorobku artystki. Płyta trafi na półki sklepowe nakładem wytwórni Bella Union.

„Everybody Need You”  to pierwszy zwiastun tego, co będzie można usłyszeć na albumie. Video do utworu można obejrzeć tutaj. Teledysk wyreżyserował Lance Bangs.

„The Lookout” to koncept album o kruchości cennych rzeczy, to ścieżka dźwiękowa do obecnych burzliwych czasów. Za produkcję krążka odpowiedzialny jest nominowany do nagrody Grammy Tucker Martine, z którym artystka pracowała przy innych projektach. Do współpracy Laura zaprosiła takich muzyków jak: Karl Blau, Steve Moore, Eli Moore, Eyvind Kang. W utworach usłyszymy wokal Sufjana Stevensa oraz Jima Jamesa.

„The Lookout” mówi o potrzebie zwracania uwagi na ulotne piękno życia i nie popadanie w samozadowolenie. Chodzi o to, aby dostrzegać siebie nawzajem. Odnoszę się do tego, co się dzieje wokół mnie, chaosu po wyborach w Ameryce, podziałów rasowych w naszym kraju. Rozliczam się z realiami życia wieku średniego. Mam przyjaciół, którzy umarli. Zmagam się z tym, jak pogodzić pracę artystki z wychowywaniem małych dzieci – mówi Laura.