LemON wystąpi jako support Imagine Dragons

LemON wystąpi jako support Imagine Dragons

Już za półtora miesiąca, 2 lutego, w łódzkiej Atlas Arenie po raz pierwszy w Polsce wystąpi Imagine Dragons. Jako support zagra jeden z najgorętszych polskich zespołów ostatnich lat: grupa LemON.

Dan z Imagine Dragons zaprasza na koncert

 

Dzięki połączeniu niesamowitej energii, pasji i świetnych kompozycji zespołów LemON i głównej gwiazdy wieczoru – Imagine Dragons zapowiada się koncert, którego nie można przegapić.

LemON to zespół, który okazał się objawieniem na polskim rynku muzycznym. Zespół w ciągu zaledwie trzech lat działalności stworzył siedem wielkich przebojów (,,Napraw”, ,,Będę z Tobą”, ,,Nice”, ,,Wkręceni”, ,,AKE”, ,,Jutro” oraz ,,Scarlett”), zdobył platynową płytę, liczne nagrody, a przede wszystkim zgromadził rzeszę wiernych fanów (w tym ponad 360 000 fanów na Facebooku). Muzyka LemONa to nietuzinkowa mieszanka gitarowego rocka, folkowej nostalgii, jazzowej lekkości, które zespaja ze sobą wyjątkowy inteligentny wokal. Wideoklipy zespołu zgromadziły łącznie ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.

Jeśli jeszcze nie masz biletu na koncert, spiesz się… Ostatnie bilety dostępne na www.LiveNation.pl.

[su_button url=”http://www.eventim.pl/bilety.html?doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1527222&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=hans&affiliate=PNL&xtor=EPR-1121-%5BNewsletter_D_10_2015%5D-20151109-%5BtextBox10%5D” icon=”icon: tags” desc=”BILETY”]BILETY[/su_button]

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnio dodane: