you-want-it-darker-album-cover-smallJuż w najbliższy piątek do sprzedaży trafi najnowsza płyta Leonarda Cohena. 82-Letni wokalista nie traci werwy – album „You Want It Darker”  to wciąż ‘klasyczny Cohen’, inteligentnie i z humorem rozwodzący się na temat związków, życia i wiary. Album już przez pierwszych recenzentów oceniany jest na równi z najlepszymi płytami artysty, takimi jak ‘Ten New Songs’ czy ostatnią ‘Popular Problems’ z 2014 roku.

Dla polskich fanów Cohena przygotowano dodatkową niespodziankę – będą oni mogli wygrać podróż na grecką wyspę, na której Cohen pół wieku temu napisał swoje największe hity – „So Long, Marianne” czy „Bird On The Wire”. Wystarczy do 4 listopada kupić płytę w salonie Empik lub na Empik.com i na maila public.relations@sonymusic.com odpowiedzieć na proste pytanie a potem… mieć szczęście – dwójka szczęściarzy wiosną 2017 roku odwiedzi wyspę Hydra na półwyspie Peloponez a tam słynne miejsce kultu fanów Cohena. Szczegóły konkursu w regulaminie i na stronie sonymusic.pl .

 

 

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.