„Lighthouse” klip promujacy płyte We Draw A „Ghosts”
Foto:mat. prasowe

„Lighthouse” klip promujacy płyte We Draw A „Ghosts”

„Lighthouse” to pierwszy klip promujący nowy album zespołu We Draw A zatytułowany „Ghosts”. Płyta, która ukazała się w maju zbiera entuzjastyczne recenzje, które chwalą przede wszystkim romantyczny aspekt ich tanecznego brzmienia, na czym najbardziej zależało zespołowi. Ukryty za zgrabną formułą stylistyczną #romantictechno, rozpoznawalny styl We Draw A opiera się na sprzecznościach – smutku i melancholii oraz ekstazie i zabawie. Słychać to także w utworze „Lighthouse”, a z racji jego dość przebojowego brzmienia, decyzja o nakręceniu klipu właśnie do tego utworu stała się oczywista. Za koncepcję i reżyserię teledysku „Lighthouse” odpowiada Łukasz Zabłocki. „Celem teledysku było udokumentowanie chwili muzycznego transu” mówi w wywiadzie dla Onet Muzyka autor klipu. I mamy pełne prawo uważać, że się to udało.

We Draw A w przyszłym tygodniu zaczynają koncertową promocję „Ghosts”. Premierowy koncert zagrają 2 lipca na Open’erze. Zespół pojawi się na Alter Stage.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: