LISA HANNIGAN prezentuje nowy klip!

LISA HANNIGAN prezentuje nowy klip!

LISA HANNIGAN PREZENTUJE NOWY KLIP

Lisa Hannigan dzieli się nowym teledyskiem do utworu „Ora”. To kolejna kompozycja zwiastująca nowy album wokalistki „At Swim”, który nakładem Play It Again Sam ukazał się 19 sierpnia. Klip można obejrzeć pod tym adresem

Lisa Hannigan_At Swim_Cover ArtLisa Hannigan opowiada o pracy nad utworem: „Aaron [Dessner] przysłał mi najpierw partię pianina. To, w jaki sposób grał, przywołało mi na myśl subtelny rytm wiosłowania. Później przyszła melodia i tekst”. Z poczucia samotności i niepewności powoli wykluwa się nowa nadzieja. „You’ll be the boat and/ I will be the sea. Won’t you come with me?” – pyta w ostatnich wersach “Ory” Hannigan.

Reżyserią klipu zajął się brat Lisy – Jamie Hannigan. Jesienią wokalistka wyrusza w europejską trasę koncertową, bilety na koncerty w Londynie i Salford już zostały wyprzedane.

Lisa Hannigan zadebiutowała w 2008 r. albumem „Sea Sew”. Krążek pokrył się podwójną platyną oraz otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Mercury Prize. „At Swim” to trzecia płyta w dorobku muzycznym artystki i następca „Passenger” z 2011 r.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: