Weekend

Dwie panie, Aino Jawo i Caroline Hjelt, czyli przebojowy szwedzki duet Icona Pop oraz Robby Hauldren i Freddy Kennett, tworzący amerykański duet z Chicago o nazwie Louis The Child, połączyli siły, czego efektem jest fantastyczna singlowa piosenka. Utwór, będący efektem kolaboracji, nosi tytuł „Weekend”.

Piosenka idealnie pasuje do lata, ciepłej, słonecznej aury, aczkolwiek, jak mówią dziewczyny z Icona Pop, powstał w okresie, gdy obydwie były bardzo zapracowane, często podróżowały, były wiecznie niewyspane, a w ich życiu panował chaos. – Tworzymy w bardzo dziwnych momentach. Ten utwór opowiada o pięknym chaosie i mamy wrażenie, że wiele osób będzie się z nim mogło utożsamiać – mówią Aino i Caroline.

Emanującą słońcem i wakacyjnym klimatem oraz mającą zadatki na prawdziwy popowy hymn piosenkę zilustrował wideoklip, który można obejrzeć pod tym adresem:

Przypomnijmy, że Icona Pop ma na koncie między innymi megahit „I Love It ft. Charli XCX”, zaś Robby Hauldren i Freddy Kennett mogą pochwalić się tym, że ich muzyka wylądowała na soundtracku do poopularnej gry „FIFA 16”.

Źródło: materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here