LOUIS THE CHILD & ICONA POP – „Weekend”
Foto:mat. prasowe

LOUIS THE CHILD & ICONA POP – „Weekend”

Weekend

Dwie panie, Aino Jawo i Caroline Hjelt, czyli przebojowy szwedzki duet Icona Pop oraz Robby Hauldren i Freddy Kennett, tworzący amerykański duet z Chicago o nazwie Louis The Child, połączyli siły, czego efektem jest fantastyczna singlowa piosenka. Utwór, będący efektem kolaboracji, nosi tytuł „Weekend”.

Piosenka idealnie pasuje do lata, ciepłej, słonecznej aury, aczkolwiek, jak mówią dziewczyny z Icona Pop, powstał w okresie, gdy obydwie były bardzo zapracowane, często podróżowały, były wiecznie niewyspane, a w ich życiu panował chaos. – Tworzymy w bardzo dziwnych momentach. Ten utwór opowiada o pięknym chaosie i mamy wrażenie, że wiele osób będzie się z nim mogło utożsamiać – mówią Aino i Caroline.

Emanującą słońcem i wakacyjnym klimatem oraz mającą zadatki na prawdziwy popowy hymn piosenkę zilustrował wideoklip, który można obejrzeć pod tym adresem:

Przypomnijmy, że Icona Pop ma na koncie między innymi megahit „I Love It ft. Charli XCX”, zaś Robby Hauldren i Freddy Kennett mogą pochwalić się tym, że ich muzyka wylądowała na soundtracku do poopularnej gry „FIFA 16”.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: