Luke Christopher na koncercie w warszawskiej Stodole!

Luke Christopher na koncercie w warszawskiej Stodole!

Luke Christopher photo (1)

Luke Christopher okrzyknięty został muzykiem renesansu: jest producentem, tekściarzem, śpiewa i rapuje. Współpracował za kulisami z takimi gwiazdami, jak Usher czy John Legend. Cechuje go wyjątkowe, pozytywne brzmienie. Płynnie przechodzi w różne style – od nowoczesnych klimatów po old schoolowe kawałki. Nic dziwnego, że kariera muzyka rozwija się w zawrotnym tempie. Jego przełomowy hit, „Lot to Learn” (posłuchaj / pobierz TUTAJ.), uplasował się na #28 pozycji na liście the Billboard Twitter Emerging Artists Charts, a sam artysta pojawił się jako wschodzący talent na 2015 BET Awards.

Lot To Learn” ukazał się na EP-ceTMRW”, która jest już dostępna w serwisach cyfrowych – TUTAJ, a oficjalny  teledysk do tej piosenki można zobaczyć m.in. na VEVO.

Luke Christopher wystąpi w 1 czerwca na Open Stage w warszawskiej Stodole. Bilety dostępne w sprzedaży! Więcej informacji pod tym linkiem.

Więcej o Luke Christopher na: Oficjalna strona | Facebook |Twitter | Soundcloud |Instagram

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: