28 Październik, 2016

  • Instagram
Luke Christopher na koncercie w warszawskiej Stodole!

Luke Christopher na koncercie w warszawskiej Stodole!

Luke Christopher photo (1)

Luke Christopher okrzyknięty został muzykiem renesansu: jest producentem, tekściarzem, śpiewa i rapuje. Współpracował za kulisami z takimi gwiazdami, jak Usher czy John Legend. Cechuje go wyjątkowe, pozytywne brzmienie. Płynnie przechodzi w różne style – od nowoczesnych klimatów po old schoolowe kawałki. Nic dziwnego, że kariera muzyka rozwija się w zawrotnym tempie. Jego przełomowy hit, „Lot to Learn” (posłuchaj / pobierz TUTAJ.), uplasował się na #28 pozycji na liście the Billboard Twitter Emerging Artists Charts, a sam artysta pojawił się jako wschodzący talent na 2015 BET Awards.

Lot To Learn” ukazał się na EP-ceTMRW”, która jest już dostępna w serwisach cyfrowych – TUTAJ, a oficjalny  teledysk do tej piosenki można zobaczyć m.in. na VEVO.

Luke Christopher wystąpi w 1 czerwca na Open Stage w warszawskiej Stodole. Bilety dostępne w sprzedaży! Więcej informacji pod tym linkiem.

Więcej o Luke Christopher na: Oficjalna strona | Facebook |Twitter | Soundcloud |Instagram

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Autor:

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Ostatnie

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.