MADDEN – „Golden Light” – Hymn lata 2016?
Foto:mat. prasowe

MADDEN – „Golden Light” – Hymn lata 2016?

Singlowa kompozycja młodego, zdolnego norweskiego producenta, ukrywającego się pod ksywką Madden. „Golden Light” to idealna pozycja na początek wakacji, kiedy słońce często świeci mocno i nie brakuje miejsc, w których można się zabawić przy dobrej muzyce klubowej.

Singlowa kompozycja pochodzącego z leżącego w południowo-zachodniej Norwegii miasteczka Nesodden Maddena, to delikatne dźwięki fortepianowe na początek, przeistaczające się po paru chwilach w dynamiczny utwór dance’owy. Wokalnie pięknie prowadzi utwór 6AM.

„Global Night” już zaczyna się piąć w notowaniach. Aż w 12 krajach jest w pierwszej 100 odtwarzanych utworów na Spotify. Do tej pory posłuchano jej w tym serwisie przeszło 30 mln razy! Dziennie słucha piosenki ponad 550 tys. fanów. W klubowych notowaniach na Wyspach i w USA piosenka Norwega też radzi sobie przyzwoicie, zajmując, odpowiednio, miejsca 10. oraz 36.

Poważnej kandydatki do hymnu lata 2016 można posłuchać na tej stronie:

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: