Utwór “Małe miasteczka” z repertuaru zespołu Centrala 57 znalazł się w najnowszym notowaniu TOP 30 PL Muzycznego Radia. Na największy przebój zespołu z Dolnego Śląska można głosować na stronie rozgłośni radiowej.

43
fot. Daniel Stanisławski (mat. prasowe)

Na liście 337 notowania TOP 30 PL Muzycznego Radia znalazł się dobrze znany utwór pt. “Małe miasteczka” z repertuaru dolnośląskiego zespołu popowo-rockowego Centrala 57. Piosenka “Małe miasteczka” to kompozycja Pawła Tura (założyciela, gitarzysty, wokalisty i frontmana zespołu Centrala 57) do słów Adama Polańskiego. W 2015 roku zadebiutowała odświeżona wersja piosenki, a teledysk do niej został zrealizowany w Wolinie.

Centrala 57 to trio z Dolnego Śląska (gitara, bas, perkusja), które funkcjonuje od 2007 roku. W 2013 roku Centrala 57 została laureatem Muzycznej Bitwy Radia Wrocław jako najlepszy zespół rockowy Dolnego Śląska. Centrala 57 wykonuje obecnie nowocześnie brzmiącą muzykę pop – rockową. Do najbardziej rozpoznawalnych piosenek Centrali 57 zaliczają się: “Małe miasteczka”, “Mamy siebie” i “Tyle marzeń”.

Żeby zagłosować na piosenkę “Małe miasteczka” wystarczy wejść w poniższy link i oddać głos na piosenkę z repertuaru Centrali 57.
http://www.muzyczneradio.com.pl/top-30-pl.html

Źródło: materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here