Mamy sposób na nudę
Foto:mat. prasowe

Mamy sposób na nudę

Pracownia kreatywności (cykl zajęć plastycznych i rękodzielniczych), zajęcia taneczne (Hip-hop, Street dance, Salsa, Freestyle, Przedszkole taneczne), Zumba Gold (zajęcia dla osób starszych oraz o obniżonej kondycji ruchowej), nauki gry na instrumentach (skrzypce, fortepian, flet, gitara). To tylko niektóre propozycje Wałbrzyskiej Szkoły Talentów w sezonie 2016/2017.

Masz już dość nudy, telewizora i komputera? Przyjdź do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, zapisz się na jedne z wielu naszych zajęć, które rozwiną twoją pasję, talent czy kondycję. Pierwsze zajęcia gratis.

Szczegóły na www.wok.walbrzych.pl/wst

WST

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: