‚Samotny tata’ to kolejny singiel promujący album Marii Peszek ‚KARABIN’, który ukazał się 26 lutego 2016 roku nakładem Warner Music Poland. Do utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii i wg. scenariusza Anny Maliszewskiej, z występującym w głównej roli Erykiem Lubosem.

Płytę ‘KARABIN’ zamówisz na: http://smarturl.it/MariaPeszekKarabin

‚KARABIN’ to kolejny koncept album artystki, tym razem to jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem. Płyta jest kolejnym projektem współtworzonym przez Marię z Michałem FOXEM Królem

Maria Peszek na facebooku:
https://www.fb.com/peszekmaria

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Anna Maliszewska
AUTOR ZDJĘĆ: Kajetan Plis

OBSADA:
Eryk Lubos
Blanka Szubstarska
Ewa Lorska
Marysia Łętocha
Olga Miłaszewska
Anna Deka Modrzejewska
Julia Trembecka

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.