Maria Peszek „Samotny tata” klip promujący album „Karabin”
Foto:kadr z wideo

Maria Peszek „Samotny tata” klip promujący album „Karabin”

‚Samotny tata’ to kolejny singiel promujący album Marii Peszek ‚KARABIN’, który ukazał się 26 lutego 2016 roku nakładem Warner Music Poland. Do utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii i wg. scenariusza Anny Maliszewskiej, z występującym w głównej roli Erykiem Lubosem.

Płytę ‘KARABIN’ zamówisz na: http://smarturl.it/MariaPeszekKarabin

‚KARABIN’ to kolejny koncept album artystki, tym razem to jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem. Płyta jest kolejnym projektem współtworzonym przez Marię z Michałem FOXEM Królem

Maria Peszek na facebooku:
https://www.fb.com/peszekmaria

SCENARIUSZ I REŻYSERIA: Anna Maliszewska
AUTOR ZDJĘĆ: Kajetan Plis

OBSADA:
Eryk Lubos
Blanka Szubstarska
Ewa Lorska
Marysia Łętocha
Olga Miłaszewska
Anna Deka Modrzejewska
Julia Trembecka

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: