MIĘDZYNARODOWA SUPERGWIAZDA I DIVA NAD DIVAMI zagra w Polsce swój pierwszy koncert w ramach trasy “SWEET SWEET FANTASY”.


Mariah Carey zabierze fanów w ekscytującą podróż, wykonując swoje największe hity m.in. „Hero”, „Fantasy”, „Always Be My Baby” czy światowy przebój „We Belong Together”.

“Drodzy, to trwało zbyt długo!! Jestem podekscytowana na myśl o koncertowaniu dla Was w Europie. Obiecuję, że przeżyjemy wspólnie niesamowite chwile i że mam dla Was wiele niespodzianek. Nie mogę się doczekać, by spotkać się z Wami w Waszych krajach. Love Mariah xx”


Ostatnie bilety na www.LiveNation.pl, w autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz w dniu koncertu w kasie TAURON Areny Kraków w godzinach 10.00 – 22.00.

[su_button url=”http://www.eventim.pl/bilety.html?doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1527222&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=hans&affiliate=PNL&xtor=EPR-1121-%5BNewsletter_D_10_2015%5D-20151109-%5BtextBox10%5D” background=”#ef6e2d” icon=”icon: tags” desc=”BILETY”]BILETY[/su_button]

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)