Ultimate magazine theme for WordPress.

MATT SIMONS o związkach w „We Can Do Better”!1 min read

0

MATT SIMONS

O ZWIĄZKACH W „WE CAN DO BETTER”

Matt Simons podzielił się z fanami nowym utworem „We Can Do Better”. Kompozycja zwiastuje najnowsze wydawnictwo artysty, które trafi na rynek jeszcze w tym roku nakładem [PIAS] Recording.

Kiedy spotkałem się z Emily Warren i Scottem Harrisem, wybitnymi songwriterami, zaczęliśmy rozmawiać o związkach, zwłaszcza o małżeństwie. Scott jest już żonaty, a ja miałem się oświadczyć mojej dziewczynie w najbliższym czasie. Zaczęliśmy dyskutować na temat artykułów, w których wyczytaliśmy, że młodzi ludzie nie chcą wchodzić w głębsze relacje tak często jak poprzednie pokolenia. Często ze ślubem czekają aż do 30-tki. Biorąc pod uwagę wskaźnik rozwodów, który plasuje się obecnie w okolicach 50%, to trudno im się dziwić. Postanowiliśmy napisać utwór, który dawałby nadzieję mojej dziewczynie i mnie, że „We Can Do Better. – mówi Matt.

Kompozycji towarzyszy video, w którym wystąpiła grupa dzieci. Teledysk można obejrzeć tutaj. Klip wyreżyserowała Beatrice Pegard.

W obecnym świecie politycznego i środowiskowego chaosu pocieszająca jest myśl, że dzieci są naszą przyszłością. Potrzebujemy ich, aby bardziej się starać.  – dodaje Matt.A