Michał Masłoń prezentuje singiel „Niemnogi”
Foto:mat. prasowe

Michał Masłoń prezentuje singiel „Niemnogi”

„Niemnogi” to drugi singiel Michała Masłonia

Michal_Maslon_NIEMNOGI_cover„Świat, w którym każdy czegoś chce, gdzie wszystko należy do wszystkich, gdzie każdy wygląda jak każdy … próbuję codziennie się dopasować, zadowalać innych, tracąc siebie. Moje nadpobudliwe serce pokrywa szron, a dusza zgodnie z moim życzeniem zamarzła. Myślę, że nic dobrego się nie zdarzy… Przychodzi jednak taki poranek, gdzie zaczynam się zastanawiać, czy nie lepiej byłoby pójść w ludzką niedoskonałość i popełniać doskonałe błędy, tym samym żyć bez żalu do świata i siebie samego, w szacunku do siebie i własnej niemnogości. Obudzić się takim, jakim mnie stworzono i iść o jeden krok do przodu, każdego dnia…oddychać.” – to komentarz Michała Masłonia na temat utworu „Niemnogi”.

Michał Masłoń to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Urodził się 6 stycznia 1981 w Częstochowie. W 2007 roku ukończył łódzką Akademię Muzyczną na wydziale wokalno -aktorskim. Tego samego roku został zaproszony do występów w grupie 12 Międzynarodowych Tenorów, spędzając wiele miesięcy na koncertowaniu po Niemczech i Austrii. Po powrocie z tournee zdecydował się wyjechać do Berlina, który urzekł go różnorodnością, wielokulturowością i możliwościami, jakie daje artystom.

Biorąc udział w licznych występach Michał stawiał czoła różnym gatunkom muzycznym, gościnnie biorąc udział w projektach, dzięki czemu znacznie poszerzają się jego muzyczne fascynacje. Jak na prawdziwego poszukiwacza wrażeń przystało Michał szybko zmienia swój adres zamieszkania ostatecznie postanowił zamieszkać w Londynie. Tam niespodziewanie pojawia się jego pierwszy sukces i jako jeden z laureatów konkursu Emigranci Mają Talent występuje jako solista w legendarnej sali koncertowej Shepherd’s Bush Empire, gdzie na żywo wykonuje swoją autorską piosenkę „Z niewielkiej oddali”. Propozycja ze strony TVP Katowice zrealizowania teledysku do tej piosenki sprawia, że Michał wrócił do Polski, gdzie w listopadzie 2010 roku nagrywał swój pierwszy klip. Piosenka w przeciągu trzech tygodni zdobyła pierwsze miejsce listy przebojów TVP Katowice i utrzymała się na szczycie przez wiele tygodni. Michał jest zapraszany do udziału w m. in. WOŚP w Rzymie i Bolonii, Wybory Miss Polonia w Dublinie, Young Fashion Day w Kielcach, WOŚP w Krakowie i wielu innych. Koncertuje w Warszawie, Częstochowie, Poznaniu, Grodzisku Wielkopolskim, Bielsku Podlaskim i innych miastach Polski. Przez trzy lata prowadził działalność dydaktyczną jako nauczyciel śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Częstochowie.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: