Michał Szpak, Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny ze statuetką SuperJedynki 2016!

Michał Szpak, Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny ze statuetką SuperJedynki 2016!

Michał Szpak, Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny ze statuetką SuperJedynki 2016! Ania Dąbrowska z platynową płytą, a Michał Szpak z platynowym singlem.

Michał Szpk 

Twórczość Michała Szpaka, Ani Dąbrowskiej i Andrzeja Piasecznego po raz kolejny została doceniona. Wszyscy trzej artyści zostali nagrodzeni statuetkami SuperJedynki 2016 podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Dąbrowska_Piaseczny (1) 

Artyści Sony Music po raz kolejny zostali docenieni przez publiczność oraz jury najpopularniejszego muzycznego plebiscytu telewizyjnego. Z opolskiego festiwalu wrócili aż z 4 nagrodami.

Michał Szpak, Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny znaleźli się wśród laureatów plebiscytu SuperJedynki 2016, nominowanych łącznie w 5 kategoriach.

 

Michał Szpak drugi rok z rzędu zatryumfował w Opolu. Udział w tegorocznym 53. Festiwal Polskiej Piosenki zaowocował zwycięstwem w kategorii: Artysta Roku. Michał Szpak otrzymał również Grand Prix Złote Opole za piosenkę „Jesteś Bohaterem” – singiel, który w tamtym roku zdobył nagrodę w kategorii SuperPremiery. Oprócz tego singiel „Color of Your Life” uzyskał status Platynowej Płyty. Z tej okazji na opolskiej scenie Michałowi zostało wręczone wyróżnienie.ZOBACZ WYSTĘP MICHAŁA SZPAKA!

 

Podczas swojej wizyty w Opolu Platynową Płytę za album „Nieprawda” odebrała również Ania Dąbrowska. W ramach plebiscytu SuperJedynki 2016 wokalistka została nagrodzona statuetką SuperArtystka 2016. ZOBACZ WYSTĘP ANI DĄBROWSKIEJ!

 

Statuetkę SuperJedynki 2016 otrzymał również Andrzej Piaseczny. Artysta został nagrodzony w kategoriiSuperAlbum2016 za płytę „Kalejdoskop”, która ukazała się w marcu 2015 roku nakładem Sony Music. ZOBACZ WYSTĘP ANDRZEJA PIASECZNEGO!

 

Wszystkim artystom gratulujemy sukcesów!

 

***

SONY MUSIC POLAND: FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YOUTUBE | WWW

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: