Ultimate magazine theme for WordPress.

Michał Szpak nominowany do Telekamer!

0

To rewelacyjny okres dla tego młodego artysty! Były finalista X Factor, w ostatniej edycji The Voice of Poland stanął po drugiej stronie, oceniając uczestników talent show. Teraz jego obecność w programie została doceniona nominacją do plebiscytu Telekamer w kategorii „Juror”. To nie koniec sukcesów!Jego wielki hit „Color of Your Life” właśnie osiągnął status diamentowego singla! Lista jego sukcesów wciąż rośnie. Co jeszcze przed nami?

Michał Szpak po dwóch latach od premiery swojego platynowego krążka „Byle być sobą” wszedł do studia nagrań i oddał się pracy nad swoim drugim albumem, którego premiera zapowiadana jest na wiosnę przyszłego roku. Michał znowu zaskoczył czymś oryginalnym – swoim nowym singlem „Don’t Poison Your Heart”! (KUP/POSŁUCHAJ TUTAJ). Zarówno utwór jak i teledysk (ZOBACZ TERAZ) został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność, o czym świadczą entuzjastyczne komentarze fanów.

Nowa odsłona artysty to nowoczesne rockowe brzmienie, dobarwione elektroniką z tekstem zmuszającym do refleksji poruszającym problem fake’u i hejtu, szczególnie w sieci.

Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku. – tak o utworze mówi sam artysta.

Twórcami „Don’t Poison Your Heart” są Andy Palmer i Kamil Varen, którzy stworzyli eurowizyjny hit „Color Of Your Life”.

Album, który ukaże się wiosną będzie następcą krążka – „Byle Być Sobą”, który osiągnął status Platynowej Płyty. Album zawiera między innymi eurowizyjny przebój „Color Of Your Life” (ZOBACZ TERAZ), czy „Jesteś Bohaterem” (ZOBACZ TERAZ).

Obserwuj Michała Szpaka na:

Facebook | Instagram | YouTube | WWW