Michał Szpak na podium Eurowizji w głosowaniu widzów!
Foto:mat. prasowe

Michał Szpak na podium Eurowizji w głosowaniu widzów!

Michał Szpak na podium Eurowizji w głosowaniu widzów!

michał szpak na podium eurowizji image004

Utwór „Color of Your Life” Michała Szpaka został doceniony przez widzów 61. Konkursu Eurowizji w Sztokholmie! Emocje sięgnęły zenitu w momencie ogłoszenia wyników głosowania telewidzów, na podstawie którego Michał zajął trzecie miejsce i otrzymał dodatkowe 222 punkty. Dzięki tym głosom  z przedostatniego (według jury) miejsca, finalnie zajął ósmą pozycję!

Popularność tego utworu w Europie potwierdzają już pierwsze rankingi.

Singiel Color of your life” w serwisie iTunes uplasował się na 31. miejscu europejskiej listy, awansując aż o 199 oczek. W światowej lidze tego serwisu Michał zajmuje 58. miejsce (zmiana o 326 pozycji!). [Źródło: http://kworb.net/; 15 maja 2016 r.]

Po Eurowizji w mediach zawrzało, a w stronę Michała Szpaka powędrowało mnóstwo słów wsparcia i podziwu m.in. od Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Kingi Rusin. Michał zdobył też uznanie polskich dziennikarzy muzycznych:

 „Ósme miejsce Michała Szpaka w konkursie Eurowizji to dla młodego wokalisty powód do dumy.” – Jarek Szubrycht, Polityka

 „Ogromnie się cieszę, że pojechał. Może nie zwyciężył, ale był zauważalny. Uważam, że to jego wielki osobisty sukces” – Paweł Sztompke, I Program Polskiego Radia

Przypomnijmy również o serdecznym pozdrowieniu Michała przez samego Hoziera przed finałem!

Serdecznie gratulujemy!

***

Więcej informacji na temat artysty: FACEBOOK | INSTAGRAM

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: