Michał Szpak reprezentantem Polski na konkursie Eurowizji 2016!
Foto:www.facebook.com/szpakmichal

Michał Szpak reprezentantem Polski na konkursie Eurowizji 2016!

Michał Szpak z utworem „Color of your life” będzie reprezentować Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie. Wokalista pokonał Edytę Górniak i Margaret!

Wczoraj odbyły się polskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji 2016. W eliminacjach wzięło udział dziewięciu wykonawców. Największymi typowanymi faworytami byli: Edyta Górniak, Margaret i właśnie Michał Szpak – nie było więc zaskoczeniem, że wszyscy znaleźli się na podium.

Widzowie zagłosowali i ostatecznie pierwsza trójka wyglądała następująco:
1. Michał Szpak „Color of your life” – ponad 35% głosów
2. Margaret „Cool me down” – ponad 24% głosów
3. Edyta Górniak „Grateful” – ponad 18% głosów

Półfinał w Sztokholmie z udziałem Michała Szpaka odbędzie się 12 maja. Miejmy nadzieję, że utwór „Color of your life” doprowadzi Michała do finału 14 maja!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: