Ultimate magazine theme for WordPress.

Michał Szpak rusza w letnią trasę koncertową

0

Letnia trasa koncertowa Michał Szpaka obejmie trzynaście miejscowości. Każdy z koncertów będzie również okazją do spotkania z artystą!

Ostatnie dwa lata to w karierze Michała Szpaka pasmo sukcesów, nagród oraz wielu niezapomnianych występów na scenie. Posiadacz jednego z najlepszych głosów w Polsce zachwycił publiczność w Sztokholmie na Konkursie Piosenki Eurowizji, jego debiutancka płyta „Byle być sobą” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUMpokryła się platyną, a kolejne pochodzące z niej single – „Jesteś bohaterem”, „Rosanna” i tytułowy „Byle być sobą” stały się przebojami. Michał Szpak wciąż nie zwalnia tempa, pracuje nad nowymi utworami oraz nieustannie koncertuje.

Podczas letniej trasy „Color Of Your Life 2017” artysta zaprezentuje swoje kompozycje w specjalnie przygotowanych formach recitalowych. Każdy z koncertów będzie połączony ze spotkaniem z fanami! Trasa obejmie trzynaście nadmorskich miejscowości. Przedsmakiem wakacyjnego klimatu tych koncertów jest ostatni teledysk artysty „Tic Tac Clock”, pełen pięknych, nadmorskich scenerii, który powstawał m.in. w Portugalii podczas podróży wokalisty. Tej i innych świetnych piosenek z albumu „Byle Być Sobą” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM) z pewnością nie zabraknie podczas nadchodzących koncertów!

 

 

Michał Szpak – Color Of Your Life 2017

23.07 – Rewal

24.07 – Międzyzdroje

25.07 – Jastarnia

26.07 – Jurata

27.07 – Łeba

28.07 – Władysławowo

04.08 – Jastrzębia Góra

05.08 – Łeba

06.08 – Jastarnia

07.08 – Rewal

08.08 – Międzyzdroje

16.08 – Łeba

17.08 – Władysławowo

 Obserwuj MICHAŁA SZPAKA w internecie:

Facebook Instagram | YouTube | www