Międzynarodowy Dzień Jazzu: koncert YAROSH ORGAN TRIO w A’propos

Międzynarodowy Dzień Jazzu: koncert YAROSH ORGAN TRIO w A’propos

Klub A’propos zaprasza 29.04, g. 20:00 na koncert zespołu YAROSH ORGAN TRIO w ramach Międzynarodowego Dnia Jazzu.

29.04 Yarosh organ trio
mat. prasowe

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Jazzu zapraszamy do A`propos na koncert specjalny, podczas którego wystąpi Yarosh Organ Trio – trio perkusisty Przemysława Jarosza, który po wielu latach współpracy z czołowymi artystami w Polsce, postanowił wspólnie z Tomaszem Pruchnickim (saksofony) oraz Kajetanem Galasem (organy Hammonda) zaprezentować własną muzykę.

Niecodzienne wciąż na polskich scenach jazzowych organy Hammonda nadają charakterystycznego kolorytu brzmieniu zespołu. Nie brak w tym brzmieniu bezpośrednich nawiązań do kanonu światowego mainstreamu jazzu, co w połączeniu z autorskimi kompozycjami lidera zespołu tworzy niepowtarzalną, nową jakość.

Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu

Więcej na: www.aproposclub.pl

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: