W piątek, 10 czerwca, ruszył projekt Miejskie Granie. W ramach Plac Społeczny Przestrzeń Kreatywna będziemy mogli wybrać się na darmowe koncerty takich gwiazd, jak Organek, Miuosh, Bovska czy Kamp!. Koncerty odbywać się będą regularnie do końca wakacji (szczegółowy program podajemy poniżej). Początek zawsze o godz. 20.00. Wstęp jest wolny.

miejskie granie wrocław

Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się tacy artyści, jak Organek, którego mogliśmy podziwiać w ubiegłym roku m.in. na scenie Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, czy Miuosh. Ten ostatni to polski raper, który występował ostatnio także podczas juwenaliów Politechniki Wrocławskiej.

Zagra też Bovska, która zyskała popularność dzięki piosence „Kaktus” oraz niestandardowy Kamp! – polski zespół grający electro pop.

W ramach Miejskiego Grania odbyły się już koncerty:
10 czerwca 2016: Organek
17 czerwca 2016: Leski
25 czerwca 2016: Lilly Hates Rosses

Przed nami jeszcze następujące koncerty na placu Społecznym

8 lipca 2016 2016: MiuoshWydarzenie na facebooku
15 lipca 2016: RysyWydarzenie na facebooku
29 lipca 2016: BovskaWydarzenie na facebooku
13 sierpnia 2016: Daniel Bloom
19 sierpnia 2016: Rebeka
26 sierpnia 2016: The Stubs
3 września 2016: KAMP!

Więcej informacji:
Plac Społeczny Przestrzeń Kreatywna Facebook

Źródło: wroclaw.naszemiasto.pl

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.