Milczenie Owiec „Degradacja”

Milczenie Owiec „Degradacja”

Klip do utworu „Degradacja” promuje najnowszy album Milczenia Owiec „Niepokoje”, który dziś ma swoją premierę.

Singiel „Degradacja” jest czwartym z kolei utworem zapowiadającym drugi album formacji Milczenie Owiec „Niepokoje”. Utwór wraz z wideoklipem został zaprezentowany na niespełna trzy tygodnie przed ukazaniem się płyty w sklepach. To niewątpliwie jedna z mocniejszych kompozycji nowego krążka. Zbudowana na bluesrockowym riffie, z zaskakującym przyspieszeniem w części środkowej. Niski i spokojny głos wokalistki przelewający się przez zwrotki przeciwstawiony jest tu energetycznym i dobitnym refrenom.

W tekście poruszona jest obawa przed coraz bardziej powierzchowną, często agresywną formą wirtualnego komunikowania się między ludźmi. W świecie internetu brak tolerancji, czy wręcz nienawiść do drugiego człowieka to bardzo powszechne zjawiska, które tylko teoretycznie nie powinny wydostawać się poza internetowe łącza…

Informacje o wideoklipie:
Scenariusz: Ola Wysocka, Błażej Pyrka
Produkcja i realizacja: Błażej Pyrka, Kamil Braz Ziółkowski
Zdjęcia: Błażej Pyrka
Montaż: Kamil Braz Ziółkowski
Kierownictwo planu i oświetlenie: Błażej Pyrka, blazejpyrka.com

Teledysk powstał dzięki wsparciu Fanów na portalu polakpotrafi.pl

Źródło: YouTube

Więcej:
Oficjalna strona
Facebook
Instagram
Twitter
YouTube
iTunes
Soundcloud
Spotify

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: