Ultimate magazine theme for WordPress.

Miłostki – nowy singel Darii Zawiałow!

0

Daria Zawiałow nie przestaje zaskakiwać! Od dziś możecie posłuchać najnowszego singla z albumu „A kysz!” – „Miłostki”, który jest nastrojową odsłoną debiutu Artystki. Połączenie delikatnego wokalu i ciężkich gitar sprawia, że jest to niezwykle interesująca pozycja polskiej muzyki alternatywnej.

„Ten utwór jest zaproszeniem do zagłębienia się w album, jest zamglony, jego brudne gitary budzą niepokój. – mówi Daria. „Cała kompozycja połączona została z listem bezradnej dziewczyny, która nie ma sił zaufać ponownie. Adresat to mężczyzna, który ma dość trywialne podejście do relacji damsko-męskich – traktuje dziewczynę jak kolejną z rzędu miłostkę. Tytuł utworu brzmi zwiewnie i lekko, więc stanowi pewną przeciwwagę w stosunku do samej warstwy muzycznej, która jest dość ciężka i mroczna. Michał Kush – mój przyjaciel i producent albumu – zawsze podkreśla, że to jego ulubiony utwór z całej płyty”. Tak o samym singlu wypowiada się Daria, a jak będzie wyglądał teledysk? Dowiemy się już niebawem, artystka bowiem właśnie pracuje nad kolejnym wideo.

Utwór miał dziś swoją oficjalną premierę na antenie MuzoFM.

Debiutancki album Darii Zawiałow „A kysz!” na półkach sklepowych pojawi się 3 marca 2017 roku. Ale już teraz jest dostępny pre-order, który możecie zamówić tutaj i tutaj.

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że będzie to jedna z bardziej oczekiwanych płyt artystek młodego pokolenia! Jako przedsmak płyty zapraszamy do przypomnienia sobie dwóch poprzednich singli promujących wydawnictwo: „Malinowy Chruśniak” (do obejrzenia tutaj) i „Kundel Bury” (tutaj). Oba teledyski cieszą się dużą popularnością wśród polskich internautów.

Obserwuj DARIĘ ZAWIAŁOW w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube