26 Październik, 2016

  • Instagram
MØ wraca w nowym singlem! Posłuchaj „Drum”

MØ wraca w nowym singlem! Posłuchaj „Drum”

image001-1W miniony weekend MØ porwała Stodołę: jej hity „Lean On”,„Don’t Wanna Dance” czy ostatni singiel „Final Song” nikogo nie pozostawiły obojętnego na parkiecie tego warszawskiego klubu! Szczęśliwcy, którzy widzieli ten koncert, usłyszeli też kilka utworów z nadchodzącej płyty – w tym najnowszy, udostępniony właśnie singiel „Drum” (kliknij TUTAJ aby posłuchać). Utwór napisany przez MØ, Charli XCX, Noonie Bao i BloodPop (i przez tego wyprodukowany) wokalistka opisuje tak: „To kawałek o uwalnianiu się. Od przyjaciela, kochania, życiowego partnera czy nawet samej siebie żeby ścigać własne sny. Może bez planu, czasem trochę na oślep, ale wszystkie baty, jakie za to dostaniemy spowodują, że będziemy silniejsi”.

 

MØ czyli Karen Marie Ørsted to jedna z najjaśniej świecących gwiazd na nieboskłonie muzyki pop. Znana m.in. z przeboju Major Lazer „Lean On” (najczęściej odtwarzanej piosenki w historii serwisu Spotify!) kończy właśnie nagrywać drugi album, planowany na początek 2017 roku. Od czasu wydania poprzedniego krążka – No Mythologies To Follow (2014) – zagrała festiwale i wyprzedała koncerty pod każdą szerokością geograficzną. Najnowszą trasę rozpoczęła w Warszawie 2 października w klubie Stodoła. Utwór „Drum” dostępny jest już także w formie cyfrowej (pobierz z iTunes już teraz).

http://www.momomoyouth.com

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Related posts