Monika Borzym śpiewa Joni Mitchell – „Back to the Garden” w A’PROPOS

Monika Borzym śpiewa Joni Mitchell – „Back to the Garden” w A’PROPOS

Monika Borzym śpiewa Joni Mitchell – „Back to the Garden” w A’PROPOS – piątek 22.04, g. 20:00

22.04 Monika Borzym

Od premiery drugiej autorskiej płyty artystki (oba albumy otrzymały tytuł platynowych) minęły już ponad dwa lata. Wokalistka po intensywnym okresie koncertów w Polsce i za granicą, a także współpracy w projektach gościnnych postanowiła wrócić do studia nagraniowego, by wyprodukować swój trzeci album. Tym razem Monika Borzym zdecydowała zagłębić się w twórczość jednej ze swoich idolek – kanadyjskiej legendy – Joni Mitchell.

Do największych przebojów Joni Mitchell należą Both Sides Now, Eastern Rain, The Circle Game, Big Yellow Taxi, You Turn Me On (I’m a Radio), Help Me, Free Man in Paris, Raised on Robbery oraz najważniejszy w jej twórczości Woodstock, rozsławiony coverem grupy Crosby, Stills, Nash & Young.

Posłuchaj „Both Sides Now” ad 2000:

Przypomnijmy, że przed kilku laty znakomitą płytę „River: The Joni Letters”, stanowiącą swoisty hołd dla jej twórczości, nagrał Herbie Hancock.

Posłuchaj:

Nowy materiał na płytę Moniki Borzym powstał we współpracy z wybitnym gitarzystą z Los Angeles – Mitchellem Longiem oraz dwoma znakomitymi artystami z kraju – kontrabasistą Robertem Kubiszynem i perkusistą Michałem Bryndalem.

Zapraszamy 22 kwietnia na muzyczną przygodę z twórczością Joni Mitchell. W roli głównej – Monika Borzym!!!

Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu

Wydarzenie na facebooku

Więcej o Monice Borzym:
Oficjalna strona | Facebook | Soundcloud

Oficjalna Strona A’propos | A’propos na facebooku

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: