Muzyczny talent z Mołdawii. Zobacz odważny klip Carla’s Dreams „Sub Pielea Mea”!
Foto:mat. prasowe

Muzyczny talent z Mołdawii. Zobacz odważny klip Carla’s Dreams „Sub Pielea Mea”!

Z jego ojczyzny wywodzi się przebojowe trio O-Zone. Wokalista Dobra Robert, który nagrywa piosenki jako Carla’s Dreams, zamierza pójść w ślady starszych kolegów i zawojować świat. Do walki ma już przygotowany wspaniały oręż w postaci tanecznego przeboju.

cover

„Sub Pielea Mea”| #eroina (główny tytuł tłumaczy się na: „Pod skórą”) jest wyrafinowaną, popowo-dance’ową piosenką pomalowaną z lekka melancholijnym klimatem, utrzymaną w miłym dla ucha, erotycznie pulsującym rytmie. Kompozycja znalazła się w sieci w wersji Midi Culture Remix. To utwór z tych, które szybko wpadają w ucho i bardzo wolno uciekają z pamięci. Czyli innymi słowy, idealny materiał na przebój!

Do utworu Carla’s Dreams „Sub Pielea Mea”| #eroina zrealizowano teledysk, który na pewno wzbudzi duże zainteresowanie. Para pozornie normalnych ludzi, prowadzących normalne życie, umawia się w opuszczonym miejscu i oddaje się przeróżnym seksualnym uciechom. W rolę windziarza, zamaskowanego i skrywającego się w kapturze, wciela się sam twórca piosenki.

Klip można zobaczyć na tej stronie:

Dobra Robert zaczął działalność w 2012 roku w mołdawskim Chisinau. Jako twórca inspiruje się popem, hip-hopem, dancem rockiem, a nawet jazzem. Od samego początku Mołdawianin skrywa twarz za pomalowaną maską i ciemnymi okularami, a na scenie zawsze nosi bluzę z kapturem. Carla’s Dreams poza Dobrą Robertem to również różni wspierający wokaliści i wokalistki, śpiewający po rosyjsku, rumuńsku i angielsku.

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: