Ultimate magazine theme for WordPress.

Najbardziej wzruszający świąteczny filmik tego roku!

Zobaczcie zapis z fan eventu Sia, podczas którego wielbiciele wokalistki przygotowali świąteczne paczki dla psiaków ze schroniska w Celestynowie. Całe wydarzenie odbyło się przy dźwiękach z najnowszej, świątecznej płyty wokalistki „Everyday Is Christmas

Akcją dowodzili Youtuberzy: Karol Paciorek wraz z psem Ramenem oraz Michał Sieńkowski, znany z „Nieprzygotowanych”. Każdy psiak ze schroniska otrzymał spersonalizowaną paczkę w której znalazły się przekąski, zabawki, smycze i obroże.

W okresie świątecznym Sia podkreśla, jak ważne są adopcje czworonożnych przyjaciół. 13 grudnia na oficjalnym kanale artystki w serwisie YouTube odbył się 10-godzinny livestream przy współpracy z Amerykańskim Towarzystwem Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt (ASPCA), który miał na celu promocję adopcji. Podczas relacji na żywo można było znaleźć również odnośnik do polskiego schroniska z Celestynowa.

Sia, która słynie ze swojej miłości do zwierząt wydała właśnie świąteczny album pt.„Everyday Is Christmas”. Zarówno singiel go promujący („Santa’s Coming For Us”) jak i inne utwory z płyty obecnie okupują świąteczne listy przebojów.